Masaż z dojazdem Lublin
zdrowie i odprężenie z BodyRelax

Decydując się na masaż z dojazdem w BodyRelax Lublin oszczędzasz czas i pieniądze. Odwiedzamy naszych klientów w domu oferując im zdrowy, odprężający i pełen pozytywnych skutków masaż.

Masaż Lublin z darmowym dojazdem

Nie masz czasu umawiać się do spa czy na zabiegi? BodyRelax to masaż Lublin z dojazdem na miejsce. W cenie zabiegu oferujemy bezpłatny dojazd na terenie Lublina. Posiadamy ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria, które są potrzebne do wykonania profesjonalnego masażu u Ciebie w domu. Zaproś spa do siebie! Pozwól sobie na relaks i odprężenie korzystając z prozdrowotnych zabiegów. Mobilny masaż to oszczędność czasu i pieniędzy, bo koszty dojazdu pozostają po naszej stronie. Umów się na pierwszy zabieg i przekonaj się na własnej skórze jak pracujemy!

Potrzebujesz masażu lub chcesz się dowiedzieć więcej?
Zadzwoń do nas!

+48 731 338 358

Masaż klasyczny

To jedna z najpopularniejszych form masażu. Ta forma terapii ma zastosowanie zarówno w celach leczniczych np. przy schorzeniach ortopedycznych czy neurologicznych jak również by rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

Dostępny jest masaż klasyczny częściowy oraz całego ciała w sesjach:

30 / 60 / 90 min

Masaż relaksacyjny

Jest jedną z form masażu, której głównym założeniem jest poprawa stanu psychosomatycznego pacjenta poprzez odprężenie ciała i umysły oraz zmniejszenie skutków stresu i zmęczenia.

Masaż relaksacyjny całego ciała jest dostępny w sesji:

60 min

Masaż bańką chińską

Jest to zabieg stymulujący układ odpornościowy oraz skuteczny sposób na walkę z cellulitem i rozstępami. Poza korzyściami wizualnymi zabieg ten ma zdrowotny wpływ na organizm. Ten rodzaj masażu pomaga w walce z bólami kręgosłupa a także dolegliwościami mięśniowymi.

Masaż antycellulitowy bańką chińską dostępny jest w sesjach:

30 / 60 min

Masaż owocowy

Zabieg odżywiający skórę i orzeźwiający do wykonania którego używane są kosmetyki o mocno owocowym zapachu. Składa się z trzech części. Na początku wykonywany jest peeling całego ciała, następnie rozprowadzana na skórze jest maska owocowa a na koniec wykonywany jest masaż relaksacyjny.

Masaż owocowy jest dostępny w sesji:

120 min

Masaż czekoladowy

Niezwykle odprężający zabieg, który wykonany jest kosmetykami na bazie czekolady. Składa się z trzech części. Początkowo wykonywany jest peeling całego ciała, następnie rozprowadzana na skórze jest maska czekoladowa a na koniec wykonywany jest masaż relaksacyjny.

Masaż gorącą czekoladowy dostępny jest w sesji:

120 min

Masaż gorącymi kamieniami

Jest to wyjątkowy rodzaj zabiegu, gdyż łączy w sobie oddziaływanie masażu klasycznego, termoterapii, akupresury i aromaterapii. Do masażu wykorzystuje się kamienie bazaltowe. Masaż ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje napięcie i bóle mięśni oraz oddziałuje na cały organizm.

Masaż gorącymi kamieniami jest dostępny w sesjach:

60 / 90 min

Masaż gorącą czekoladą

Jest to zabieg, podczas którego na skórę pleców założona zostaje masa czekoladowa. Masa ta odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu.

Masaż gorącą czekoladą dostępny jest w sesji:

60  min

Masaż odchudzający

Jest to skuteczna metoda wspomagania redukcji tkanki tłuszczowej. Oprócz tego poprawia jędrność i elastyczność skóry. Polega na intensywnym ręcznym rozbijaniu tkanki tłuszczowej w okolicach ud, pośladków i brzucha. Pomaga w odprowadzeniu toksyn z organizmu oraz wzmacnia mięśnie i stawy.

Masaż odchudzający jest dostępny w sesji:

45 min

Drenaż limfatyczny

Jest to zabieg mający na celu usprawnienie krążenia krwi i limfy, poprzez odprowadzenie ich z mięśni i tkanek do krwiobiegu. Szczególnie wskazany jest w celu zapobiegania i leczenia problemów w obrębie układu krążenia, cellulitu oraz obrzęków.

Drenaż limfatyczny dostępny jest w sesjach:

30 / 60  min

Masaż biurowy (worksite)

Wykonywany jest bezpośrednio w miejscu pracy. Trwa zazwyczaj 15-20 min i wykonywany jest na specjalnym krześle do masażu bez używania kosmetyków i  konieczności zmiany ubioru. Obejmuje on zazwyczaj mięśnie karku, pleców, barków i nadgarstki.

Masaż biurowy jest dostępny w sesji:

20 min

Dojazd na terenie Lublina w cenie zabiegu
Za masaż możesz zapłacić wygodnie kartą