Masaż z dojazdem Lublin
zdrowie i odprężenie z BodyRelax

Decydując się na masaż z dojazdem w BodyRelax Lublin oszczędzasz czas i pieniądze. Odwiedzamy naszych klientów w domu oferując im zdrowy, odprężający i pełen pozytywnych skutków masaż.

Masaż Lublin z darmowym dojazdem

Nie masz czasu umawiać się do spa czy na zabiegi? BodyRelax to masaż Lublin z dojazdem na miejsce. W cenie zabiegu oferujemy bezpłatny dojazd na terenie Lublina. Posiadamy ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria, które są potrzebne do wykonania profesjonalnego masażu u Ciebie w domu. Zaproś spa do siebie! Pozwól sobie na relaks i odprężenie korzystając z prozdrowotnych zabiegów. Mobilny masaż to oszczędność czasu i pieniędzy, bo koszty dojazdu pozostają po naszej stronie. Umów się na pierwszy zabieg i przekonaj się na własnej skórze jak pracujemy!

Potrzebujesz masażu lub chcesz się dowiedzieć więcej?
Zadzwoń do nas!

+48 731 338 358

Masaż klasyczny

To jedna z najpopularniejszych form masażu. Ta forma terapii ma zastosowanie zarówno w celach leczniczych np. przy schorzeniach ortopedycznych czy neurologicznych jak również by rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

Dostępny jest masaż klasyczny częściowy oraz całego ciała w sesjach:

30 / 60 / 90 min

Masaż relaksacyjny

Jest jedną z form masażu, której głównym założeniem jest poprawa stanu psychosomatycznego pacjenta poprzez odprężenie ciała i umysły oraz zmniejszenie skutków stresu i zmęczenia.

Masaż relaksacyjny całego ciała jest dostępny w sesji:

60 min

Masaż bańką chińską

Jest to zabieg stymulujący układ odpornościowy oraz skuteczny sposób na walkę z cellulitem i rozstępami. Poza korzyściami wizualnymi zabieg ten ma zdrowotny wpływ na organizm. Ten rodzaj masażu pomaga w walce z bólami kręgosłupa a także dolegliwościami mięśniowymi.

Masaż antycellulitowy bańką chińską dostępny jest w sesjach:

30 / 60 min

Masaż owocowy

Zabieg odżywiający skórę i orzeźwiający do wykonania którego używane są kosmetyki o mocno owocowym zapachu. Składa się z trzech części. Na początku wykonywany jest peeling całego ciała, następnie rozprowadzana na skórze jest maska owocowa a na koniec wykonywany jest masaż relaksacyjny.

Masaż owocowy jest dostępny w sesji:

120 min

Masaż czekoladowy

Niezwykle odprężający zabieg, który wykonany jest kosmetykami na bazie czekolady. Składa się z trzech części. Początkowo wykonywany jest peeling całego ciała, następnie rozprowadzana na skórze jest maska czekoladowa a na koniec wykonywany jest masaż relaksacyjny.

Masaż gorącą czekoladowy dostępny jest w sesji:

120 min

Masaż gorącymi kamieniami

Jest to wyjątkowy rodzaj zabiegu, gdyż łączy w sobie oddziaływanie masażu klasycznego, termoterapii, akupresury i aromaterapii. Do masażu wykorzystuje się kamienie bazaltowe. Masaż ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje napięcie i bóle mięśni oraz oddziałuje na cały organizm.

Masaż gorącymi kamieniami jest dostępny w sesjach:

60 / 90 min

Drenaż limfatyczny

Jest to zabieg mający na celu usprawnienie krążenia krwi i limfy, poprzez odprowadzenie ich z mięśni i tkanek do krwiobiegu. Szczególnie wskazany jest w celu zapobiegania i leczenia problemów w obrębie układu krążenia, cellulitu oraz obrzęków.

Drenaż limfatyczny dostępny jest w sesjach:

30 / 60  min

Masaż odchudzający

Jest to skuteczna metoda wspomagania redukcji tkanki tłuszczowej. Oprócz tego poprawia jędrność i elastyczność skóry. Polega na intensywnym ręcznym rozbijaniu tkanki tłuszczowej w okolicach ud, pośladków i brzucha. Pomaga w odprowadzeniu toksyn z organizmu oraz wzmacnia mięśnie i stawy.

Masaż odchudzający jest dostępny w sesji:

45 min

Masaż biurowy (worksite)

Wykonywany jest bezpośrednio w miejscu pracy. Trwa zazwyczaj 15-20 min i wykonywany jest na specjalnym krześle do masażu bez używania kosmetyków i  konieczności zmiany ubioru. Obejmuje on zazwyczaj mięśnie karku, pleców, barków i nadgarstki.

Masaż biurowy jest dostępny w sesji:

20 min

Dojazd na terenie Lublina w cenie zabiegu
Przy masażu za min. 100zł, w pozostałych przypadkach cenę ustalamy indywidualnie.

Płatność za masaż możliwa tylko gotówką.